כפר תבור – לעתיד טוב יותר

כיום מספר האזורים המוצעים להשקעה הולך וגדל, כמה מבין היישובים המוצלחים נמצאים במרכז הארץ, אולם ישנם יישובים מוצלחים לא פחות שלא נמצאים דווקא באזורי המרכז וגוש דן. תופתעו אולי לגלות שפרויקטים איכותיים ויוקרתיים ניתן למצוא גם בפריפריות וביישובים צפוניים אשר קבלו מינוף משמעותי בשנים האחרונות וערכם רק עתיד לעלות.
מה קובע אם יישוב הוא איכותי? כדי לענות על שאלה זו יש לבחון מספר פרמטרים חשובים כמו: רמת חינוך, איכות החיים באזור, אוכלוסייה ועוד.

מה הופך את כפר תבור ליישוב נחשק?

כפר תבור נחשב לאחד היישובים האיכותיים והטובים בצפון, היכול לענות הן על הצורך של משפחה בגידול ילדים באיכות חיים גבוהה והן על הצורך של זוג צעיר להנות מסביבת חיים שקטה ומטופחת.

עם השנים ובמיוחד בשני העשורים האחרונים, המושבה התרחבה מאוד ונבנו בה יחידות דיור רבות. חלק גדול מהנכסים בכפר תבור הם נכסים פרטיים, שרשומים בטאבו, אם כי קיימים גם שטחים של מינהל מקרקעי ישראל, בעיקר בשכונות חדשות ובשכונת בנימין העתידית, שנמצאת בצפון היישוב. הבנייה בכפר תבור היא בנייה צמודת קרקע של בתים חד-משפחתיים ודו-משפחתיים. שטחי המגרשים במקום מתחילים ב-270 מ"ר, בעיקר בשכונות החדשות במקום, ועד למגרשים גדולים של דונם ויותר.

מערכת החינוך בכפר תבור הינה מערכת חינוך מצוינת אשר שמה יצא למרחוק. ואכן, שיעורי הזכאות לבגרות בקרב בוגרי כפר תבור הם מהגבוהים במדינה. כמו כן, גם האוכלוסייה הינה איכותית ביותר ובעלת מעמד סוציו אקונומי גבוה.
גם מבחינה נדלנית, תפס היישוב תאוצה, מחירם של קוטג'ים קטנים יחסית, בשטח בנוי של כ־180 מ"ר, נושק כבר ל־2 מיליון שקל ובתים גדולים יותר עוברים בקלילות את רף ה־2 מיליון.

אז איפה באמת כדאי להשקיע?

מדובר בשאלה קצת יותר מורכבת וודאי שאין לה תשובה אחת נכונה, אך לפני שאתם ממהרים לקפוץ למסקנות ולהניח שהשקעה נדל"נית מוצלחת יכולה להתקיים באזור המרכז בלבד, בדקו שוב את כל האופציות הפתוחות בפניכם, את המחיר המבוקש אל מול התשואה ואת עליית הערך לאורך השנים הבאות.

חברת "שפע נכסים", המשווקת את פרויקט "אלוני התבור", מוצאת את היישוב כפר תבור אחד מהיישובים האיכותיים והטובים בצפון ונוכח האמור לעיל נראה שהפוטנציאל העתידי שלו רק ילך ויגדל. אנו ממליצים לכם לבדוק את כל הנתונים ואת מצב ההתפתחות של האזור שבו אתם מתכוונים להשקיע לפני קבלת ההחלטה.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן