ראשון לציון

איך הפכו 30 הדונם של קבוצת שפע נכסים מ-"גוש 3927" ל "רחוב לאה רבין" בראשון לציון

ראשון לציון, העיר הרביעית בגדלה בישראל, רשמה בשנת 2012 את עליית המחירים הגדולה ביותר בתחום הנדל”ן. הגירה חיובית של זוגות צעירים ומשפחות רבות הולידה קצב גידול שנתי גבוה ויצרה ביקושים שהזניקו את ערך הנכסים בעיר ובסביבותיה. השטח שהוגדר לפני כ-14 שנים כ-”גוש 3927″ בראשון לציון ונמכר על ידי “שפע נכסים” בתור קרקע חקלאית, הינו כיום רחוב לאה רבין בשכונת ז’בוטינסקי בראשון לציון. בצורה זו הצליחו רוכשי הקרקע לזכות באדמה פרטית הרשומה על שמם בטאבו ובמחירים ברי השגה בגוש דן : עבור הרוכשים דאז, הייתה זו השקעה שהניבה תשואה אדירה עם הפיכת “גוש 3927″ לשכונה יוקרתית בראשון לציון.

כאשר מומחי הנדל”ן של שפע נכסים מציעים לכם “קרקע חקלאית איכותית במיקום אטרקטיבי”, זוהי איננה עוד סיסמת מכירות שחוקה: זוהי המומחיות שלנו, ואלו עובדות בשטח במדינה בה אזלו משאבי הקרקע לבנייה ומחירי הקרקעות הפכו לבלתי אפשריים. ראשון לציון ממשיכה להתפתח כמו כל הערים בישראל, וקבוצת שפע נכסים מזמינה אתכם להשקיע בגוש הבא שיהפוך בעתיד ממספר של גוש\חלקה לרחוב וילות יוקרתי, בו תוכלו להחזיק כיום דונם, למשל. באזורים בהם מחירי המגרשים לבנייה נאמדים במאות אלפי שקלים והמלאי מצומצם, ממתינות עתודות הקרקע המצויות בבעלות הפרטית של קבוצת שפע נכסים במחירים ברי השגה גם לזוגות צעירים ולמשפחות שאינן נמנות על העשירון העליון אשר מעוניינים להגשים את חלומם לבית משלהם.

בעידן בו שוקי ההון מציגים תנודתיות וסיכון גבוהים, מומחי הנדל”ן של שפע נכסים מייעצים לכם להשקיע באופן אחראי, בטוח וסולידי במחירים שכיום הם עדיין זולים : מי מכם שרכש דונם של קרקע חקלאית בגוש 3927 לפני כארבע עשרה שנים, ודאי מבין היטב שמדובר בקו השקעה שיעניק לכם ראש שקט ואפשרות לבנות את בית החלומות שלכם, לזכות במספר דירות מתוך בניין שייבנה על הקרקע הפרטית שלכם, למכור את הקרקע לאחר הפשרה ברווח עצום – ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם לעיין בשפע עתודות הקרקע החקלאית המצויות בבעלות הפרטית של הקבוצה, להבין את הפרמטרים שגרמו לנו לרכוש את הקרקעות הללו – הם הקריטריונים שהופכים קרקע חקלאית לאטרקטיבית ואיכותית.

  • הקרקע אינה זמינה לבנייה
דילוג לתוכן