קלוז' רומניה

Prime location בשכונת Florești

רומניה

רומניה, המדינה המזרח אירופאית המוכרת לישראלים בעיקר בגלל נופיה הירוקים, ההיסטוריה המפוארת והקולינריה הייחודית לה, מסתמנת כיום גם כמדינה האטרקטיבית ביותר להשקעות באירופה, כשהיא נמצאת ממש על סף זינוק משמעותי במחירי הנדל"ן. 

המדינה, שהצטרפה כחברה באיחוד האירופי בשנת 2007, עברה בעשור האחרון מכלכלה מסורתית למתפתחת, מפגינה יציבות וצמיחה משמעותית, שלא ניתן להתעלם מהם. כיום, נהנית רומניה ממחירי נדל"ן נמוכים משמעותית ותשואה גבוהה במיוחד, בהשוואה ליעדי השקעות אחרים באירופה. אין זה פלא אם כך, שמשקיעים רבים מהארץ ומהעולם כבר סימנו אותה כיעד הבא.

קלוז'

העיר קלוז'-נאפוקה, הנה העיר השנייה בגודלה ברומניה, בירת טרנסילבניה ואחת הערים המתוירות ביותר ברומניה, שנמצאת כעת בשיא צמיחתה.

קלוז' הממוקמת בלב ליבה של אירופה- בין בודפשט לבוקרשט, היא אחד מהמרכזים ההיסטוריים התרבותיים והתעשייתיים החשובים ברומניה. נוסף על כך, העיר נחשבת גם למרכז האקדמי מהחשובים ביותר באירופה ולעיר MIT מתקדמת, בה חיים מספר הסטודנטים הגבוה ביותר ביבשת כ-150,000. מאות אלפי הסטודנטים בעיר וכמות האוניברסיטאות החדשות הצצות בה מכל עבר, מהווים יתרון נוסף עבור המשקיעים בעיר, השנהנים מביקוש רב ומתגבר לדירות להשכרה.

קלוז', השופעת בסממני השקעה כדאיים ביותר, היוותה כמעט מאז היווסדה מרכז כלכלי של האזור כולו וכיום היא מהווה אחד מהמוקדים הכלכליים החשובים ברומניה ומוקד עלייה לרגל למשקיעים.רומניה נמצאת ממש רגע לפני עלייה משמעותית במחירי הנדל"ן ולכן מדובר במומנט שאסור לפספס. 

כל הסיבות להשקיע בפרויקט בקלוז':

תשואה מובטחת מהיום הראשון!

דירות בגמר מלא הכוללות את כל המפרטים הטכניים הדרושים וכלים סניטריים.

ניהול, תחזוקה והשכרת הנכס עבור המשקיע באמצעות חברת ניהול פרטית.

אפשרות לשדרוג משמעותי ברמת הבידוד, סינון קרינת חום ואיכות החלונות של הדירה- טריפל גלזן!!!

הכספים מגיעים ליזם רק אחרי שהלקוח מקבל מפתח ובעלות מלאה על הנכס

אכלוס בין חודשיים לכחמישה חודשים, בהתאם לסוג הדירה.

קיימת טיסה ישירה מישראל לקלוז' – העורכת פחות משלוש שעות.

ליווי צמוד של משרד עורכי דין מהימן ומקצועי, המייצג את הלקוח עד להעברת בעלות מלאה בטאבו וקבלת המפתח (כספי הלקוח מושקעים בנאמנות אצל עורך הדין). בנוסף לכך, קיים גם עורך דין רומני המייצג את הלקוח לאורך כל שלבי הפרויקט.

דילוג לתוכן