פרופיל חברה

מקצוענות ושירות בנדל”ן

חברת “שפע נכסים” הוקמה לפני כעשרים שנה על ידי מייקל זלמנסון, אחד מאנשי הנדל”ן המקצועיים בישראל, במגמה להתמחות בהשקעות בנדל”ן, יזמות ופיתוח פרויקטים בארץ.

מאז ועד היום הפכה “שפע נכסים” לאחד מהגופים המובילים את השקעות הנדל”ן בישראל בכל קנה מידה – פרטי, עסקי ותעשייתי. כחלק מתפיסת שירות הלקוח שלה, שפע נכסים מקפידה על ליווי משפטי צמוד על ידי משרד עו”ד מוביל בתחום, משרדי מתכננים ואדריכלי ערים מהשורה הראשונה, בנקים גדולים אשר מציעים סוגים שונים של ליווי פיננסי וכן צוות מקצועי של שמאים מנוסים אשר יחד חוברים להרכבת צוות המומחים שלנו ואשר מקיף את הלקוח מתחילת העסקה ועד סיומה- מקצוענות מעל הכל.

מתוך הבעת אמון מלא באדמות שבחרנו לרכוש, פותחה המדיניות הייחודית של שפע נכסים המתבטאת בבעלות פרטית מלאה על הקרקע : בשונה ממקרים של רכישת אופציות או שימוש בתור מתווך, חברת שפע נכסים רוכשת בפועל את האדמות אותן היא מציעה למכירה.

הניסיון הרב שנצבר לאורך השנים מאפשר לנו ללוות את לקוחותינו הלאה לתהליכי תכנון, שינוי ייעוד, הפשרה ואף בינוי ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים ששבים ומצטרפים אלינו לפרויקטים נוספים מעידה בשמנו על ההצלחה לאורך השנים. הקמת קבוצת בעלי מגרשים צמודים כמנוף לפיתוח היא יוזמה ייחודית שלנו המקדמת עד מאוד את שלבי הפשרת הקרקע ברשויות ובוועדות ומסייעת ללקוחותינו להגשים את היעדים והחלומות שלהם. אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו, הן בתור משקיעים פרטיים והן לקראת ייזום פרויקטים של בינוי למגורים או לתעשייה : אנו מבטיחים לכם כי המומחים שלנו ישמחו להציע לכם מגוון של מגרשים שעומדים למכירה, בכל היקף, איזור ומחיר.

דילוג לתוכן